ايجاد سایت روباز مینی گلف در آینده نزدیک/نیازمند حمایت بیشتر فدراسیون در بحث تجهیزات هستیمبه گزارش روابط عمومی انجمن ميني گلف،مریم بهدانی رییس هیات گلف استان خراسان جنوبی در خصوص وضعیت گلف استان بیان داشت:خوشبختانه با توجه به زیر ساخت های ایجاد شده استان خراسان جنوبی در بحث رشته ورزشی گلف و انجمن های تابعه وضعت خوبی دارد.

وی ادامه داد:خراسان جنوبی حمایت بخش خصوصی را در مینی گلف درد و خوشبختانه اداره کل ورزش و جوانان استان در ورزش گلف کمک بسیاری به ما کرده است.


رییس هیات گلف استان خراسان جنوبی اظهار داشت:ما از فدراسیون انتظار داریم هیات های استانی را در بحث تجهیزات و اعتبارات حمایت بیشتر کنند و تجهیزات بیشتری را در اختیار هیات ها قرار دهد.

بهدانی با بیان این که از سوی ادارات کل ورزش و جوانان استانها اعتبارات محدودی در اختیار هیات قرار می گیرد گفت:با اعتباری که در اختیار قرار میگیرد به دبنال ایجاد زیر ساختها و افزایش تجهیزات هستیم ولی این اعتبارات قطعا کفایت نمیکند.

رییس هیات گلف استان خراسان جنوبی اظهار داشت:مسابقات قهرمانی شرق کشور را سال گذشته در استان برگزار کردیم و بازخورد خیلی خوبی در استان ما داشت و باعث شد رشته گلف در بین هیات های استانی خیلی شناخته تر شود.

بهدانی افزود:سالن اختصاصی مینی گلف خراسان جنوبی سایت ثبت شده خوبی است که مسابقات و دوره های همگانی مینی گلف نیز در آنجا برگزار می شودو موجب نگاه مثبت به گلف و مینی گلف استان شده است.

وی بیان داشت:برای پیشرفت این رشته در استان باید فدراسیون هیات های استانی که تازه وارد گلف شده اند را حمایت کند .

وی با بیان اینکه از فدراسیون درخواست تجهیزات مینی گلف، گلف و وودبال داريم گفت:اعتبارات ما باید برای زیر ساخت ها هزینه شود و تجهیزات باید از سوی فدراسیون در اختیار ما قرار گیرد.

بهدانی ادامه داد:از زمانی که دکتر عزیزی آمده اند گلف در شرایط بهتری قرار گرفته و ایشان دید خیلی خوبی به هیات های استانی دارند.

رییس هیات گلف استان خراسان جنوبی افزود:فدراسیون در بحث المپیاد خیلی خوب عمل کرده اند و این توانست به معرفی این رشته کمک کند.از استان ما یک نفر از نفرات برتر المپیاد استعدادیابی انتخاب شد که عنوان شدن این رشته در بین رشته مدال اور برای ما نکته مثبت بود.

بهدانی اظهار داشت:نیاز های گلف استان در بحث نرم افزاری است به نسبت در بخش سخت افزاری شرایط خوبی داریم .

رییس هیات گلف استان خراسان جنوبی خاطر نشان کرد:برنامه های آتی هیات ایجاد سایت روباز مینی گلف که نامه و طرح آن به دبیر فدراسیون ارسال شده برای برگزاری مسابقات کشوری است و من امیدورام برای اجرای این طرح فدراسیون مار را حمایت کنید .

انجمن مینی گلف